Datum: 28 mei 2025
Tijd: 19:30 - 21:00
Locatie: Online

Op woensdag 28 mei organiseert de NVV een online groepsgesprek waarin we praten over veganisme en rouw.

Vroeg of laat krijgen we er allemaal mee te maken: het verlies van een dier(bare). Op zo’n moment staat je wereld stil. Verdriet, machteloosheid, verwarring of boosheid kunnen je overspoelen. Je bent in rouw.

Rouw gaat niet alleen over het verlies van één individu. Ook het minder tastbare verlies van dieren wereldwijd – het leed dat hen dagelijks wordt aangedaan – is diep voelbaar. Of misschien heb je het gevoel dat je vrienden en familie kwijtraakt door je vegan keuzes. Hoe ga je om met die emotionele last in een wereld die deze gevoelens niet altijd (h)erkent? In dit gesprek staan we stil bij verlies en rouw. We delen, luisteren en steunen elkaar. 

Het groepsgesprek biedt ruimte om je verhaal te delen en naar elkaar te luisteren. Zodat je vanuit een positieve sfeer kunt leren en inspireren.

Het groepsgesprek start om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur. Deelname is kosteloos.

Heb je belangstelling?
Je kunt deelnemen door het aanmeldformulier in te vullen. Je ontvangt dan de inloglink voor Zoom, zodat je gezellig kunt aanschuiven.

Hier vind je meer informatie over onze online groepsgesprekken.